رفتن به محتوای اصلی
x

فیزیک

عکس فیزیک

بسم الله الرحمن الرحیم

نو دانشجوی عزیز سلام،

 پذیرش شما را در دانشگاه پر افتخار صنعتی اصفهان و پیوستن به جمع دانشکده فیزیک تبریک عرض می کنم.

در شرایطی که شیوع بیماری کرونا به ما تحمیل کرده است ورود شما به دانشگاه در شرایط ویژه ای رخ می دهد که متاسفانه فعلا ما را از حضور شما محروم کرده است. لذا به اقتضای شرایط موجود و برای حفظ سلامتی شما ناگزیر از آموزش بصورت غیر حضوری هستیم. از این بابت نگرانی جدی داریم چرا که رسالت دانشگاه صرفا تدریس نیست. دانشگاه ساحت جامعی از آموزش، پژوهش، تفکر، رشد و خلاقیت برای دانشجویان است که با درک فضای آکادمیک و مناسبات علمی و اجتماعی بین اسایتد و دانشجویان، دانشجویان با هم و سایر دانشگاهیان،  این مهم محقق می شود. حضور در دانشگاه تجربه ی ارزشمندی برای رشد و ارتقای دانشجویان از جنبه های مختلف بوجود می آورد  که در شکل گیری هویت و شخصیت علمی و اجتماعی دانشجو نقش تعیین کننده ای دارد. امیدوارم هر چه زود تر این دوران به پایان برسد و بتوانیم شما را از نزدیک ببینیم .

  • به نو دانشجویان کارشناسی عرض می کنم که رشته ی فیزیک رشته ی بسیار جذابی است که اگر با علاقه و انگیزه وارد آن شوید هم از تحصیل در این رشته لذت خواهید برد و هم اگر هدف و برنامه ریزی داشته باشید و برای آن تلاش کنید موفقیت های زیادی می تواند در انتظار شما باشد.

دوران لیسانس مهم ترین دوره ی دانشگاهی شماست و اگر بتوانید با کیفیت خوب علمی آن را سپری کنید قطعا در ادامه ی تحصیل و آینده شغلی شما بسیار موثر و تعیین کننده خواهد بود. لذا خواهش اینجانب از شما دانشجوی عزیز آن است که از ابتدا با برنامه ریزی و انگیزه تحصیل خود را شروع کنید و در کلاس های آموزش مجازی مشارکت جدی داشته باشید.

دانشگاه صنعتی اصفهان در جایگاه بالایی در بین دانشگاه های کشور قرار دارد، جایگاه دانشکده فیزیک نیز در بین دانشکده های فیزیک کشور ویژه است. ( در قسمت راهنمای دانشکده اطلاعات کاملی از دانشکده ارائه شده است). از شما می خواهم این فرصت را مغتنم بشمارید و از اساتید برجسته این دانشکده از جنبه های مختلف علمی، پژوهشی، اجتماعی و اخلاقی بهرمند شوید. این مهم میسر نخواهد شد مگر با همت و کوشش شما. سعی ما در هیئت رئیسه و با همکاری اساتید و کارکنان دلسوز دانشکده این است که شما را در این راه یاری کنیم و بستر مناسب برای پیشرفت تان را فراهم آوریم.

  • به دانشجویان تحصیلات تکمیلی اعم از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد که موفق به پذیرش در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان شده اند نیز عرض می کنم، دانشکده فیزیک در راستای طرح تحول دانشگاه، که توصیه می کنم آن را مطالعه کنید، برنامه ریزی جامعی دارد. یکی از اهداف دانشکده فیزیک ارتباط علمی بین المللی است که خوشبختانه زمینه های متنوعی در دانشکده برای این منظور وجود دارد و موفقیت های قابل توجهی در این زمینه داشته ایم.

 امیدوارم با بهرمندی از اساتید و امکانات دانشکده از فرصت مغتنمی که بدست آورده اید کمال استفاده را ببرید.

درپایان آرزو می کنم در مدتی که در جمع خانواده ی دانشکده ی فیزیک اعم از اساتید، کارکنان و دیگر دانشجویان حضور دارید و مقارن با بهترین اوقات جوانی شما است با توکل به خدا ، بهترین دوران زندگی خود را تجربه کنید. انشاالله بتوانیم هرچه زودتر حضور شما را در جمع خود داشته باشیم و بتوانید علاوه بر رشد و پویایی خود در زمینه های علمی ،اجتماعی و فرهنگی ، نقش تان را در ارتقای جایگاه دانشکده، دانشگاه و کشور بخوبی ایفا نمایید.

 از خداوند متعال برای شما سلامتی و موفقیت در همه ی زمینه ها خواستارم.                                                                                                                                  

سید ظفراله کلانتری

رئیس دانشکده فیزیک

دانشگاه صنعتی اصفهان

سیدظفرالله کلانتری

هیات رئیسه, هیات علمی, استاد, رئیس دانشکده
  • 031-33913729
شماره اتاق : 257

سیمای دانشکده فیزیک

پیوست اندازه
کانال تلگرام دانشکده فیزیک (475.07 کیلوبایت) 475.07 کیلوبایت
معرفی دانشکده فیزیک (2.22 مگابایت) 2.22 مگابایت

فیلم

دروس کارشناسی فیزیک

پیوست اندازه
برنامه دروس (101.39 کیلوبایت) 101.39 کیلوبایت
برنامه پیشنهادی چهارساله کارشناسی (38.42 کیلوبایت) 38.42 کیلوبایت
برنامه چهارساله کارشناسی ورودی های 97 به بعد (109.06 کیلوبایت) 109.06 کیلوبایت

دروس کارشناسی ارشد فیزیک

پیوست اندازه
برنامه دروس کارشناسی ارشد (47.35 کیلوبایت) 47.35 کیلوبایت

دروس دکتری فیزیک

پیوست اندازه
برنامه دروس دکتری (43.35 کیلوبایت) 43.35 کیلوبایت