رفتن به محتوای اصلی
x

dr

بسم الله الرحمن الرحیم

نودانشجويان عزيز؛

ورود شما را به خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی اصفهان، تبريك مي گوييم.

دانشگاه صنعتي اصفهان به عنوان یکی از دانشگاه های برتر کشور و نیز در منطقه از موقعيت درخشان علمي آموزشي و پژوهشي برخوردار است.

دانشگاه صنعتي اصفهان با كارنامه اي درخشان از افتخارات ملي و بين المللي كه حاصل تلاش کلیه دانشگاهیان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه  است، براي ارتقا و توسعه نظام آموزش عالي كشور تمام توان خود را به كار بسته است. تربيت بيش از 4هزار دانش آموخته برجسته، كه در عرصه هاي مختلف اجتماعي و صنعتي نقش مؤثر و مفيدي را از خود به نمايش گذاشته اند؛ بخشي از افتخارات اين دانشگاه بزرگ است.

امروز دانشگاه ها موتور محرك توسعه كشور محسوب مي شوند و لازم است در تربيت نيروي متخصص با نگاه به نيازهاي جامعه و رفع مشكلات كشور در حوزه هاي مختلف صنعتي، كشاورزي، خدماتي، علوم اجتماعي و ... پيش قدم و فعال باشند.

دانشگاه صنعتي اصفهان نيز براي حفظ و تداوم دوران افتخار آميز و ارتقا جايگاه دانشگاه صنعتي اصفهان در توليد علم، همچنين نقش آفريني موثر در عرصه هايي نظير انرژي هاي نوين، فناوري هاي دفاعي، نانو فناوري، كشاورزي مدرن و ... نيازمند دانشجوياني مستعد و پرانگيزه است.

اساتيد برجسته دانشگاه صنعتي اصفهان با سطح علمي بالا و كيفيت آموزشي كه براي اين دانشگاه يك برند مهم است؛ مي كوشند دانشجوياني را پرورش دهند كه علاوه بر كسب دانش، مهارت هاي لازم را براي پاسخگويي به نيازهاي جامعه خود در آينده داشته باشند.

به عنوان خادم جامعه علمي كشور و رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان به نو دانشجويان عزيز دانشگاه صنعتي اصفهان كه امروز به قدمگاه 144 شهيد گلگون كفن دفاع مقدس، پاي گذاشتند، خوش آمد عرض ميكنم و از ايشان مي خواهم، همواره نام و يادخداي متعال را از خاطر دور نسازند و به عنوان سرمايه هاي بزرگ امروز كشور، براي پيشرفت و تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نباشند.

به اميد سربلندي و موفقيت جوانان برومند ايران اسلامي

سيد علي محمد مير محمدي ميبدي

 

 

تحت نظارت وف ایرانی