رفتن به محتوای اصلی
x

مهندسی صنایع و سیستم ها

عکس صنایع

پیام تبریک رئیس دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها

اینجانب قاسم مصلحی، افتخار دارم به عنوان رئیس دانشکده، از طرف خودم و سایر همکارانم ورود شما عزیزان را به دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها در دانشگاه صنعتی اصفهان تبریک عرض نمایم. این دانشکده با سابقه‌ای بیش از 40 سال و با کادر هیأت علمی دلسوز، مجرب و توانمند و در محیطی جذاب و مناسب برای آموزش‌های با کیفیت بالا و پژوهش‌های هدفمند ایجاد شده است. نتایج درخشان و دستاوردهای مختلف این دانشکده در انجام پروژه‌های صنعتی و ارائه پژوهش‌های باکیفیت بالای بین‌المللی و تربیت دانش‌آموختگان توانمند در طول این مدت، گواهی بر این مدعا است.

قطعاً حضور فیزیکی در دانشگاه بر کیفیت ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی دانشگاه به شما عزیزان می‌افزاید. لکن اکنون که جهان درگیر مبارزه با بیماری کووید-19 است، حفظ سلامتی دانشگاهیان و بالاخص شما عزیزان اولویت اول را دارد. از این رو و به ناچار، تا زمانی که واکسیناسیون دانشگاهیان به حد قابل قبولی برسد و شرایط بیماری کرونا سلامت شما دانشجویان گرامی را تهدید نکند، تحصیل شما به صورت مجازی و از راه دور انجام خواهد شد. خوشبختانه با کسب تجربه سه ترم آموزش مجازی در دانشگاه، تلاش من و همکارانم در دانشکده و دانشگاه، بر آموزش مناسب، اطلاع رسانی دقیق و شنیدن نقطه نظرات شما دانشجویان خواهد بود. طبیعی است که این تلاش‌ها جای آموزش حضوری را نخواهد گرفت، اما اینک که جبر روزگار ما را در این نقطه از تاریخ قرار داده است بدون شک با همکاری شما، می‌توانیم آسیب‌های آموزش غیرحضوری را تا حد امکان کاهش دهیم. در پایان، ضمن آرزوی سلامتی برای شما و خانواده‌های محترمتان، توصیه می‏شود نکات زیر را در نظر داشته باشید:

دانشجویان مقطع کارشناسی:

  • به منظور اطلاع رسانی مداوم از وب سایت دانشکده و کانال تلگرام آموزش دانشکده به آدرس @dep_ind_eng_iut استفاده می‌شود. لذا خواهشمندم به طور مداوم به این کانال‏های ارتباطی مراجعه نمایید.
  • در صورت نیاز، جلساتی برای تبادل نظر به صورت مجازی در طول ترم در نظر گرفته خواهد شد، که زمان آنها متعاقباً اعلام می شود.
  • در صورت وجود هر گونه ابهام یا نیاز به دریافت راهنمایی در مورد دروس، شیوه مطالعه، امتحانات و ... حتماً با همیار و استاد راهنمای خود مشورت کنید.
  • هر گونه سؤال، انتقاد یا پیشنهادی را با معاون آموزشی دانشکده (جناب آقای دکتر رئیسی نافچی - reisi.m@iut.ac.ir) و یا کارشناس آموزش دانشکده (جناب آقای امامی – 03133915513) مطرح کنید.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

  • به منظور اطلاع رسانی مداوم از وب سایت دانشکده و ایمیل استفاده می‌شود. لذا خواهشمندم به طور مداوم به این کانال‏های ارتباطی مراجعه نمایید.
  • در صورت نیاز، جلساتی برای تبادل نظر به صورت مجازی در طول ترم در نظر گرفته شده که زمان آنها متعاقباً اعلام می شود.
  • ارتباط مستمر خود با اساتید دانشکده، به ویژه استاد راهنمای خود، که تا انتهای ترم اول مشخص خواهد شد، را حفظ نمایید.
  • هر گونه سؤال، انتقاد یا پیشنهادی را با سرپرست تحصیلات تکمیلی دانشکده (جناب آقای دکتر میرمحمدی – 03133915529) و یا کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشکده (سرکار خانم پورجم – 03133915504) مطرح نمایید. ضمناً می‏توانید مسائل خود را از طریق ایمیل ie-grad@in.iut.ac.ir بیان کنید.

 

علاوه بر موارد فوق به کلیه دانشجویان عزیز در همه مقاطع تحصیلی توصیه می‌گردد کانال‌های اطلاع‌رسانی دانشگاه را در فضای مجازی دنبال کنند تا از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مورد نیاز آگاهی یابند.

با آرزوی سلامتی و سربلندی جوانان کشورم

قاسم مصلحی 

رئیس دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها

قاسم مصلحی

رئیس دانشکده, هیات رئیسه, هیات علمی, استاد, رئیس دانشکده

دروس کارشناسی مهندسی صنایع و سیستم ها

پیوست اندازه
مجموعه مقررات آموزشی دوره کارشناسی و برنامه دروس (369.72 کیلوبایت) 369.72 کیلوبایت

دروس تحصیلات تکمیلی مهندسی صنایع و سیستم ها

پیوست اندازه
چارت دروس کلیه گرایش ها - ورودی 1400 به بعد (699.55 کیلوبایت) 699.55 کیلوبایت