رفتن به محتوای اصلی
x

اطلاعیه اسکان نودانشجویان مقطع کارشناسی در سال تحصیلی 1403-1402

   ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه صنعتی اصفهان؛ با توجه به شروع کلاس‌ها از 22 مهرماه 1402، توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماید:

1- اسکان نودانشجویان غیربومی متقاضی خوابگاه برای پسران در روز پنج‌شنبه 20 مهرماه 1402 از ساعت 8 تا 12 و برای دختران در روز جمعه 21 مهرماه 1402 از ساعت 8 تا 12 انجام خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت خوابگاه، اطلاعیه تکمیلی در خصوص شرایط لازم جهت اخذ خوابگاه و نحوه مراجعه در روز چهارشنبه 19 مهرماه اطلاع‌رسانی خواهد شد و نودانشجویان عزیز لازم است پس از مطالعه دقیق آن و در صورت داشتن شرایط لازم، مراجعه نمایند.

2- بدین منظور لازم است نودانشجویان عزیز پس از ثبت‌نام غیرحضوری و فعال شدن سامانه گلستان، فرم درخواست اسکان را از منوی پیشخوان خدمت سامانه گلستان با استفاده از مسیر زیر تکمیل و درخواست خود را ثبت نمایند.

1

پس از ثبت درخواست اسکان، وضعیت (گردش کار) درخواست خود را به صورت زیر پیگیری و پس از تأیید توسط کارشناس اداره سراها و ارجاع به مسئول خوابگاه مربوطه، طبق اطلاعیه تکمیلی که متعاقباً اعلام خواهد شد به صورت حضوری به خوابگاه مراجعه نمایید. اسکان نودانشجویان پسر، در سرای الغدیر و نودانشجویان دختر، در سرای صدف می‌باشد.

1

3- نودانشجویان دانشکده فنی مهندسی گلپایگان لازم است بر اساس اطلاعیه‌های این دانشکده اقدام یا در صورت لزوم با شماره تلفن 57240065-031 داخلی 290 تماس حاصل نمایند.

4- جهت استفاده از سراهای دانشجویی و تسهیلات رفاهی لازم است نودانشجویان عزیز در اسرع وقت با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس refah.swf.ir مطابق راهنمای پیوست، نسبت به ثبت درخواست اقامت اقدام نمایند. تأیید درخواست خوابگاه برای سال تحصیلی آینده، منوط به ثبت درخواست در این سامانه می‌باشد.

5- با توجه به لزوم تکمیل پرسشنامه کارنامه سلامت جسم و روان برای کلیه دانشجویان خوابگاهی مقاطع مختلف، لازم است دانشجویان عزیز پرسشنامه‌های مرتبط در سامانه سجاد را با استفاده از پیوندهای https://portal.saorg.ir/physicalhealth و https://portal.saorg.ir/mentalhealth، در اسرع وقت تکمیل و کد رهگیری آن‌ها را در موقع ورود به خوابگاه به همراه داشته باشند.

6- جهت دریافت اطلاعیه‌های اداره کل امور دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان، کانال اطلاع‌رسانی این اداره در شبکه‌های اجتماعی به نشانی iut_daneshjoei را دنبال نمایید.

 

دانشگاه صنعتی اصفهان

اداره کل امور دانشجویی

اداره سراهای دانشجویی

تحت نظارت وف ایرانی